Wednesday, July 02, 2008

Small Pearl-bordered Fritillary / h. kannikesetäpik / Boloria selene

Tuesday, June 03, 2008

Downy Emerald / harilik hiilgekiil / Cordulia aenea

Tuesday, November 27, 2007

Geometrid Moths / vaksiklane / Gepmetridae


The Large Thorn/ suur-sügisvaksik / Ennomos autumnarius?

Labels: ,

White Ermine / tähnik-valgekaruslane / Spilosoma lubricipeda

Labels: ,

Dor Beetle / sitasitikas / Geotrupes stercorarius

Labels:

Sunday, August 19, 2007

Insect larva on orchard grass / vastne keraheinal (Dactylis glomerata)

Labels: ,

Monday, June 11, 2007

Dragonfly shell / kiili kest (vol2)

Sunday, May 27, 2007

Spring / kevad

Labels:

Saturday, May 26, 2007

Insect / kimalane?


Vaeseke oli kuskil veidi värviseks saanud, kõik kolm (tema) vasakut jalga olid sinised...

Labels:

Friday, March 23, 2007

Shield-bug / lutikas / Hemiptera

Labels:

Thursday, November 02, 2006

Marmelade Fly / sirelane / Episyrphus balteatus


So far probably my best insectmacro...
Ilmselt seni minu parim putukamakro...

Labels:

Wednesday, November 01, 2006

Shield-bug and brown knapweed/ lutikas ja arujumikas / Hemiptera, Centaurea jacea


If you know this insect species please let me know (post a comment). Thank you Remo for the plant identification :)
Kui juhtud teadma selle putuka nime, anna palun mulle teada (jäta kommentaar). Tänan Remo taime vihje eest :)

Labels: ,

Sunday, October 22, 2006

Dragonfly shell / kiili kest

Monday, October 16, 2006

Damselflie / taolistiivaline kiil / subordo Zygoptera

Labels: